هشتمین جشنواره بهار کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، این جشنواره با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد آیین و جمعی از معاونان و مدیران سازمان با منظور ارائه صنایع دستی و تولیدات بانوان شغل براوو جزیره آیین نخست شد.

در این جشنواره که در دروازه کرمان باغ مسیر ایرانی دین از 16 الی 25 اسفند در حال برگزاریست با عرضه محصولات خانگی فرآوری شده بدست بانوان کار آفرین و اجرای برنامه های گوناگون فامیلی در یک محیط‌ خوشحال و پر نشاط، اتباع و گردشگران دین نوروز زود هنگامی را در هوای بهاری جزیره تجربه می کنند.

انواع شیرینی های خانگی، آجیل، غذاهای محلی، البسه محلی، هنرها و صنایع دستی از شهرهای های مختلف کشور از آنگونه محصولات ارائه شده در غرفه های این جشنواره است که با بها های پسندیده به خریداران عرضه می شود.

همچنین عرضه کتاب و محصولات فرهنگی با تخفیف 50 تور لحظه آخری کیش درصدی، حضور کارشناسان سلامت و بهداشت در غرفه گسترش سلامت مذهب و ارائه راهنماییهای بهداشتی، غرفه های بازی و سرگرمی برای کودکان و غرفه بهزیستی کیش از تقسیم های جالب این جشنواره است.

جشن شبانه نیز هر شب با حضور هنرمندان مطرح کشور با برنامه های گوناگون و خوشحال برای کودکان و بزرگسالان برگزار می شود.

این جشنواره در اولین شب برگزاری، با حضور پر شور خانواده ها و پیشباز مفصل اتباع وگردشگران روبرو شد و لغایت پاسی از شب علاقمندان از محصولات و خدمات ارائه شده در جشنواره بهار در بهار بهره مند شدند.

این جشنواره به همت امور نسوان سازمان منطقه آزاد مذهب برگزار شده و کل روزه از ساعت 17 پذیرای علاقمندان است.