فرود اولين ايرباس ناوگان هواپيمايي كيش

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان آزادگاه كيش، با پيگيريهاي پیوسته و در راستاي تحقق وعده هاي دكتر مونسان در گسترش ناوگان هواپيمايي كيش، نخستين فروند هواپيماي ايرباس ٣٢٠ در فرودگاه جزيره كيش به زمين نشست.

اين هواپيما كه از آن شركت هواپيمايي كيش و گامي ديگر در جهت افزايش كيفيت خدمات رساني به گردشگران اين جزيره مرجاني است ساعت ٥:٤٥ چهارشنبه ٢٦ اسفند در كيش فرود آمد.

گفتني است اين هواپيماها داراي ١٨٠ صندلي است و در تور لحظه آخری کیش چند روز آينده دومين ايرباس هواپيمايي كيش نيز وارد جزيره خواهد شد.

نوسازي ناوگان هواپيمايي كيش به عنوان يكي از اولويت هاي گردشگري نخستين آزادگاه كشور از دو سال پيش مد نظر بوده كه با تلاش هاي دولت تدبير و اميد در رفع تحريم ها و شفا شرايط تبادلات اقتصادي كشور در فضاي بين المللي، سازمان آزادگاه كيش موفق به اجراي اين طرح و ابتدا بهسازي ناوگان هوايي كيش شد.

لازم به ذكر است شركت هواپيمايي كيش از آن سازمان منطقه آزاد كيش بوده و بنابر سياست هاي اين سازمان در گسترش گردشگري، در حال آماده بيشتر خطوط پروازي اين شركت در مسير شهرهاي مختلف كشور به جزيره كيش و بالعكس به گردشگران خدمات مي دهند.