برگزاری برنامه های شاد و مفرح نوروزی در کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جزیره دین هر ساله در ایام نوروز میزبان گردشگران زیادی است که به همین مناسبت با برگزاری برنامه های گوناگون و خانوادگی از اتباع و مسافران پذیرایی می شود.

بر اساس برنامه ریزیهای اتمام شده در سازمان آزادگاه کیش در نوروز 95 جشنواره بین المللی جزیره کودکان و نمایش مهیج گروه موتور سواری از 29 اسفند 94 لغایت 15 فروردین 95 در باغ گذرگاه ایرانی برگزار می شود.

نمایش گروه موتور سواری در دو نوبت از ساعت پیش فروش تور کیش 19 لغایت 21 و 22 لغایت 24 برای علاقمندان اجرا می شود.

همچنین در این ایام، 31 فرمانروایی کشور به قصد معرفی ادب های رایج، صنایع دستی و سوغات محلی در باغ گذرگاه ایرانی کیش حضور دارند.

عارف غفوری، شعبده باز نامی ایرانی از ساعت 21 و سی دقیقه لغایت 23، طی روزهای 29 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 برای ساکنان و گردشگران نوروزی نمایش رمز و راز را در تالار شهر اجرا می کند.

همچنین برنامه پرواز باور نکردنی در کناره اتوبوس از 27 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 به چهره یک روز در میانی از ساعت 18 الی 19 برنامه مهیج سایر جزیره مذهب برای گردشگران است که از خودروگاه بازار ونوس ابتدا شده و لغایت بازار پردیس ادامه دارد.

در ضمن برنامه شاد لبخند بهار از 28 اسفند 94 تا 13 فروردین تور لحظه اخری کیش 95 به اتفاق با اجرای رقص های آیینی، رقص شیر شائولین در کنار نمایش مردان نقره ای و حاجی فیروز در بازارهای جزیره مذهب اجرا می شود .

نمایشگاه تهران قدیم نیز هر روز از تاریخ 28 اسفند الی 13 فروردین در اسکله تفریحی دین جهت بازدید علاقمندان بر پا می شود.